Zakup nieruchomości

Nasze biuro nieruchomości Levante Sol  oferuje usługi nadzoru oraz organizacji budowy domów jednorodzinnych na terenie Costa Blanca . Od blisko 30 lat współpracujemy z firmami specjalizującymi się w budowie domu w stanie surowym i pracach deweloperskich. Nasi współpracownicy wyspecjalizowani są w pracach wykończeniowych, realizując inwestycje „pod klucz”. Prace wykonywane są zarówno kompleksowo, poczynając od pomocy przy doborze projektu i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, poprzez budowę domu „pod klucz” a kończąc na odbiorze budynku. Możliwe jest również wykonanie dowolnego wskazanego przez Państwa etapu. Budowa domów „pod klucz” to oszczędność cennego czasu naszych klientów. Jako firma przejmujemy na siebie wszelkie obowiązki związane z realizacją inwestycji.

Budowa domu z nami to oszczędność czasu, stresu i pieniędzy. Współpracujemy z firmami, które załatwiają w imieniu klienta wszelkie pozwolenia i kompletują dokumentację. Samodzielnie przygotowują teren pod rozpoczęcie prac, zamawiają i dowożą niezbędne materiały. Oferujemy wykończenie wnętrz zgodnie z wizją klienta. Oczywiście oferujemy również wyprowadzenie inwestycji do etapu wskazanego przez klienta: stanu surowego otwartego, surowego zamkniętego lub deweloperskiego.

W razie pytań bądź wstępnej wyceny zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, w formularzu proszę napisać Państwa oczekiwania.