O nas, Kontakt

Agencja LEVANTESOL, której właścicielami są Antonio Aparicio Peloche i Anita Krawczyk istnieje na rynku ponad 30 lat. Ta wieloletnia działalność pozwoliła na zebranie ogromnego doświadczenia w zakresie obrotu nieruchomościami, co pozwala na najbardziej profesjonalne podejście do każdego klienta i zrealizowanie wszelkich jego życzeń i potrzeb. To doświadczenie przekłada się też na bardzo profesjonalne doradztwo, dzięki czemu klient może podjąć najlepszą decyzję w kwestii zakupu.

Wiele lat pracy pozwoliło na rozwinięcie współpracy z wieloma innymi agencjami, co wpłynęło na znaczne rozszerzenie oferty sprzedaży. Obok współpracy z innymi agencjami, współpracujemy z biurami architektonicznymi, biurami rachunkowymi i kancelarią adwokacką, firmami budowlanymi i szeregiem innych specjalistów. Wszystko po to, aby usprawnić obsługę klienta, aby wyjść na przeciw wszystkim możliwym problemom, z którymi może spotkać się cudzoziemiec kupując nieruchomość lub budując dom w Hiszpanii.

Główną działalnością agencji jest obrót nieruchomościami, ale zajmujemy się też wynajmem wakacyjnym, wynajmem samochodów i obsługą nieruchomości. Firma przez wiele lat pracy zdobyła zaufanie wielu klientów, którzy do nas wracają -czy to, jako klienci wynajmujący apartamenty czy też, jako kupujący lub sprzedający.

Biuro Obsługi Klienta:

Anita Krawczyk  tel: +34 608457469 

Antonio Aparicio Peloche    tel: +34 690109325

Biuro  e-mail: office@levantesol.com        tel .  +34 965 83 37 31